На Вашу фірму чекає офісний переїзд?

Практично усі фірми проходять через зміни, зльоти і падіння. Зміни здатні так змінити коньюктуру ринку, що продажі зростуть у декілька разів, і штат працівників не зможе повноцінно справлятися з об’ємом роботи, що виріс.

Звичайно, можна в терміновому порядку доукомплектувати склад, але цього мало. У цій ситуації актуальним буде пошук і переїзд у більший, ніж існуючий офіс. Іноді необхідно змінити місце на вигідніше, таке, що наприклад знаходиться ближче до центру.

Офісний переїзд торкається будь-якого працівника фірми, і зокрема це головний біль керівника фірми.

Витрачати цілий робочий день або більше на переїзд, преривати виконання замовлень, укладення договорів, щонайменше, нераціонально. Хтось вважає виходом з цієї ситуації організацію офісного переїзду частинами, вечорами, у кінці дня. Такий спосіб переїзду багатий певними проблемами. Частина офісних працівників, що адже переїхала, може прихопити в поспіху, щось важливе, що ще вимагається для працівників, що залишилися.

Крім того, працівники, що залишилися, після трудового дня будуть вимушені займатися збором речей, що залишилися, оргтехніки, меблів. І результатом їх невмілих, квапливих зборів можуть бути поламані меблі, забуті речі, зіпсована техніка. Куди простіше і зрештою набагато економніше доручити офісний переїзд людям, що займаються професійно мувингом, . В цьому випадку усі турботи ляжуть на спеціальну фірму, для якої офісний переїзд спосіб заробітку. У уявленні більшості обивателів, вантажники це завжди п’яні, неохайні, невмілі люди. Але сучасному світі великої конкуренції в усіх галузях послуг, подібні стереотипи абсолютно не спроможні

Ті, хто професійно займається офісним переїздом майстри у своїй справі. З їх допомогою офісний переїзд пройде настільки гладко і швидко, що офісні працівники і не помітять як дуже швидко процес роботи піде в тому ж руслі. Предмети офісу будуть упаковані, переміщені і розставлені в найкоротші терміни. Для коректного розставляння, можливо зробити фотографії попереднього офісу. Офісний переїзд, проведений мувинговой компанією, гарантує цілісність меблів, техніки, акуратний демонтаж, монтаж, і за бажанням навіть підключення.

Правильно розпланований офісний переїзд виключає які-небудь непередбачені обставини. Професіонали, що займаються цим, зроблять послугу переїзду без якої-небудь участі персоналу. Якщо процедуру офісного переїзду призначити на святковий або вихідний день, то штату службовців залишиться тільки вийти за новою адресою на роботу, і приступити до звичайних своїх обов’язків. Їх робочі місця будуть у бездоганному, підготовленому стані. Офісний переїзд, проведений компанією, що спеціалізується на цьому, значною мірою заощадить не лише час, але і сили, які будуть витрачені на більш високі цілі.

СПИСОК ПОСЛУГ ПРИ ПЕРЕЇЗДІ:

  • оцінка обсягу перевезених речей
  • пакування меблів, офісного устаткування та особистих речей
  • розбирання-збирання меблів
  • завантаження до машини
  • розвантаження та доставка на нову адресу
  • розпакування меблів та особистих речей
  • збирання меблів
  • розміщення меблів.
офісний переїзд

НАПРЯМ ДІЯЛЬНОСТІ

Перевезення вантажів

Вантажні перевезення

Перевезення Київ

Послуги вантажників

Вантажники рокла