Переваги і особливості співпраці

Основним напрямком діяльності нашої компанії є перевезення вантажів (Київ та Україна). Доставка здійснюється виключно автомобільним транспортом. Для цього компанія має в своєму розпорядженні значним парком автомобілів різної вантажопідйомності, якого цілком достатньо для виконання замовлення будь-якого рівня складності. Наприклад, компактні Мерседес Спринтер відмінно зарекомендували себе в процесі перевезення по Києву невеликої кількості речей. А якщо Вам треба доставити значну вагу з одного міста в інше, цілком виправдано використання вантажівки MAN .

Що відрізняє нашу компанію від інших?

Передусім орієнтованість на споживача. Ми намагаємося, щоб кожен, хто звертається до нас, став нашим постійним клієнтом і з гордістю рекомендував «КДТРАНС» усім своїм знайомим і діловим партнерам. Секрет нашої продуктивності в згуртованому і професійному колективі, який здатний забезпечити якісні і швидкі вантажні перевезення . Київ це або будь-який інший регіон України якість буде на висоті. Кожен із співробітників компанії намагається внести свій внесок в швидкість і якість вантажоперевезення будь то опрацювання деталей маршруту диспетчером або професійне поводження з автомобілем водія.

У якому випадку Ви зможете звернутися до нас?

Вас цікавить перевезення вантажів , вага яких знаходиться в межах 1-6 тонн по Києву або Україні
Ви зацікавлені в терміновості доставки або ж якщо вантаж цінний або крихкий
Вам набридло годинами чекати вантажні машини і самостійно наймати вантажників
Вас цікавить будь-яка додаткова інформація, пов’язана з доставкою вантажів в межах України
Припустимо, Ви плануєте переїзд свого офісу. Зрозуміло, Вам абсолютно не обов’язково сушити голову над усіма супутніми завданнями просто подзвоните нам. Найближчим часом в офіс приїде наш фахівець, який абсолютно точно зможе сказати, скільки це коштуватиме, як швидко можна буде здійснити вантаження і які машини знадобляться для перевезення.

Профілюючий напрям діяльності компанії

Це офісні і квартирні переїзди. Саме вони складають основний об’єм замовлень, що виконуються нашими фахівцями. Дуже зручним моментом є те, що вантаження і вивантаження меблів, сейфів, апаратури і інших предметів, що перевозяться, беруть на себе наші фахівці. Ви можете бути упевнені, що вони збережуть Ваш вантаж у повній цілості. По попередній домовленості наші співробітники приїдуть в офіс для того, щоб допомогти персоналу максимально швидко і ефективно упакувати речі (предмети інтер’єру, офісну техніку, декоративні рослини, архіви), що перевозяться.

Технічне забезпечення

Як уже згадувалося, для вантажоперевезення (Україна чи Київ неважливо) використовуються вантажні автомобілі різних марок. Наш автопарк великий і дозволяє використати моделі, оптимальні для кожного конкретного випадку. Усі автомобілі в ідеальному технічному стані. Крім того, вони обладнані найсучаснішими засобами GPS навігації. Це дозволяє, з одного боку, легко і швидко прокладати оптимальний маршрут, а з іншою постійно спостерігати з диспетчерського пункту за місцезнаходженням кожного з автомобілів.

НАПРЯМ ДІЯЛЬНОСТІ

Гідроборт

Вантажні перевезення

Перевезення Київ

Вантажники

Вантажники рокла